Jdi na obsah Jdi na menu
 


Moderování

On Air 

Aktuálně mě můžete slyšet ve zpravodajských relacích Českého rozhlasu PLUS. 

Říká se, že kdo jednou přičichne k mikrofonu, už nemůže jinak. S tím musím souhlasit, protože práce v rádiu mě vždy velmi bavila a naplňovala. 

V letech 2003 až 2009 jsem se vezl na vlnách Českého rozhlasu, nejdříve v tvůrčí skupině rozhlasových elévů v Praze a poté dlouhou dobu ve vysílání pro Pardubický kraj. Tady jsem si vyzkoušel řadu úloh od produkčního přes redaktora, zprávaře až po editora nebo moderátora lifestylového magazínu.

Jako redaktor jsem spolupracoval také s redakcemi  Čro 1 Radiožurnál, Čro 2 Praha a televizí SPORT 5. Podílel jsem se i na zpravodajství regionálního libereckého Rádia Dobrý den (dnes Hitrádio FM). 

Poté jsem na několik let vyrazil na zkušenou do zahraničí, po návratu jsem se usídlil v odpoledním  vysílání zpravodajského rádia ZET, které vysílá na okruhu BBC - World service.     

Pak přišla nabídka na návrat do Českého rozhlasu, kde mě opět můžete slyšet od července 2017. 

 

n1228773070_30082573_9214.jpg

 Čro Pardubice

402697_3322896150438_310118524_nddddddddddddd.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Off Air

Věnuji se také moderování plesů, módních přehlídek, firemních akcí, besed, festivalů, vernisáží, slavnostních zahájení…  Zkrátka vám mohu pomoci s přípravou jakýchkoliv společenských, firemních, kulturních a sportovních akcí.

Křest knihy Lužické a Žitavské hory na vlakovém nádraží v Hrádku nad Nisou. Cestopisné povídání napsal Marek Řeháček a fotografiemi doprovodil Jan Pikous.

Křest knihy Lužické a Žitavské hory

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Diskuzní večer k českému dokumentu Slzy Konga s šéfredaktorkou časopisu Lidé a Země Lenkou Klicperovou a kameramankou Olgou Šilhovou.  

dscn9993.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slavnostní zahájení putovní výstavy Natura 2000 bez hranic v Liberci.

Zahájení výstavy Natura 2000 v Liberci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Moderování Triatlonu Mělice nedaleko Pardubic. 

Moderování Triatlonu Mělice nedaleko Pardubic.